אבאזון הוא מלמד ישראלים לעשות כסף באמזון

זה לא סוד שבאמזון אפשר לעשות הרבה כסף. ערן בלאושטיין, בן 37, סוחר באמאזון כבר יותר מ-10 שנים ומלמד ישראלים את סודות המסחר

"גדלתי במבשרת. כתלמיד נחשבתי לטרבל מייקר. הייתי היפר רציני בתקופה שבה רק התחילו להכיר בכל העניין של הפרעות קשב וריכוז. למזלי הרב, עברנו לתקופה עם המשפחה לארה"ב, שם ידעו כיצד לטפל בנושא. היום אני מנתב את האנרגיות שלי לעשייה יומיומית". מספר ערן בלאושטיין "במשפחה שלי קיוו שאעסוק במקצועי, עריכת דין. אבל האינטרנט – זו האהבה שלי. לפני כמה שנים נסעתי עם אשתי, אז חברתי, לטיול לשנה למזרח, בלי כסף בכיס. החלטנו שאנחנו נממן את הטיול שלנו מעבודה בלפ טופ. וכך היה"

אתה עדיין סוחר בעצמך באמאזון או רק מלמד?
"בוודאי. גם כיום, מלבד המכללה, אני מנהל חנויות באמזון בתחומים שונים – מגאדג'טים ועד בגדים. כל פעם מחפש אחר התחומים ה'חמים'. למשל, מכרתי מוצרי קוסמטיקה של ים המלח שיש להם ביקוש גדול בעולם, במיוחד בארצות ערב שם סובלים יותר מבעיות עור. אני מחלוצי הסוחרים באמזון בישראל, עוד מ-2008 סוחר שם. בסביבה שלי פנו אליי רבים שהבינו את ההזדמנות שבניהול חנויות באינטרנט, הם התייעצו איתי, וביקשו שאעביר את הידע הלאה. עשיתי זאת, והכשרנו כבר עשרות בוגרים שנהנים מאופק כלכלי חדש. הקמת המכללה לפני שנתיים, כי זה היה עניין טבעי ומתבקש לאור הדרישה של אנשים לדעת איך לסחור בפלטפורמה הזו.

לכתבה המלאה

ערן בלאושטיין
השארת תגובה