אודותינו

"סודות המסחר באמזון" הינה המכללה הראשונה בישראל ללימודי מסחר באמזון. המכללה הוקמה בשנת 2013 על ידי עו"ד ערן בלאושטיין, מראשוני הסוחרים באמזון בישראל. 

לצד הקורסים למסחר באמזון מקיימת המכללה הכשרות נוספות, ולימודי העשרה בתחומי המסחר ברשת במטרה להעניק לסוחרים את האפשרות להרחיב אופקים, לבחור את אפיק המסחר המתאים להם, ולהיות מובילים בתחומם.

החזון של המכללה הוא להכשיר סוחרים מצליחים, אשר ילמדו ויתנסו, ויכירו את ההיבטים השונים של המסחר באמזון, באופן יסודי ומעמיק. כך שיוכלו לנסוק כנפיים לעבר אופק כלכלי חדש!

 

    עו"ד ערן בלאושטיין- 

בעלים של סוכנות פרסום של גוגל ושירותי ענן, סוחר ותיק ברשת ובעלים של המכללה "סודות המסחר באמזון".  בלאושטיין הכשיר עד היום מאות סוחרים, חלקם הפכו "כוכבי" אמזון בעצמם והופיעו בערוץ 10, ובערוצי תקשורת אחרים.

בלאושטיין הינו מחלוצי המסחר ברשת בישראל. הוא החל בשנת 2002 במכירות באיביי. בהמשך גילה את אמזון, והיה מהישראלים הראשונים שפתחו חשבון באתר וסחרו בו.

במהלך טיול ארוך מסביב לעולם, במהלכו מכר וקנה באמזון, גילה שיותר מהנה ומתגמל לסחור באמזון מאשר להיות עורך דין, והחליט להמשיך לעסוק בתחום גם לאחר חזרתו ארצה.

בעקבות ההצלחה האישית שלו כסוחר ברשת, קיבל פניות מאנשים פרטיים שהבינו את ההזדמנות שבניהול חנויות באינטרנט, וביקשו ללמוד ממנו. בלאושטיין שמח לאתגר, וההצלחה של הסטודנטים הראשונים הובילה ב-2013 להקמת המכללה הראשונה בישראל ללימודי מסחר באמזון, בה הוא מלמד ומכשיר סוחרים לצד צוות מקצועי שהכשיר.

גם היום, לאחר שהכשיר מאות סוחרים, הוא "חי ונושם" את אמזון, מנהל חנויות בתחומים שונים - מגאדג'טים ועד בגדים. הוא מספר שגם היום כשהוא נחשב ל"מורה של המורים" לאמזון, המסחר עצמו היה ועודנו אהבתו הראשונה.

 

 

בוגרים
+-
עסקאות
$
מכירות באמזון
תלמידים במחזור הבא

הצוות המקצועי שלנו

אף אחד לא עושה את זה יותר טוב

אף אחד לא עושה את זה יותר נכון 

אף אחד לא עושה את זה יותר זמן

כשיש צוות מנצח אי אפשר להפסיד!
בואו להכיר את הצוות שלנו, הניסיון שלנו, והאסטרטגיה שלנו.
הצוות שהוביל וממשיך להוביל סטודנטים שלנו להצלחות מדהימות  עבור המותגים המובילים בעולם, באמזון!

ערן בלאושטיין - מנהל הדרכה ומרצה ראשי

סיוון גרינברג - מרצה ומתרגל

ערן אלבז- מרצה ומתרגל

מומחה ארביטראז

קורס אמזון

יובל- מתרגל

ראשה- מתרגלת

ביאנה- מנהלת משרד

שני- שירות לקוחות

אורית- שירות לקוחות

משה- שירות לקוחות

מיכל- קופירייטינג

עאבד- מומחה מדיה דיגיטלית

בוגרים שלנו ממליצים...

עם הצלחה לא מתווכחים! תפסנו כמה סטודנטים שלנו ובקשנו מהם לספר על הקורס, על הצוות, ועל החיים החדשים שלהם בעקבות "סודות המסחר של אמזון"...

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם